Auto zastępcze z OC sprawcy Warta

Tu Warta logo

Auto zastępcze z OC sprawcy Warta otrzymasz niemal natychmiast po powstaniu szkody, bezgotówkowo i bez zbędnych formalności – wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Co oferuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta?

Wszyscy kierowcy których samochód został uszkodzony w wyniku w kolizji lub wypadku z winy kierowcy posiadającego polisę ubezpieczeniową OC Warta, mogą bezpłatnie wynająć samochód zastępczy z polisy OC sprawcy Warta.
Auto zastępcze z OC Warta należy się każdemu poszkodowanemu:

na cały okres likwidacji szkody w przypadku zdarzeń w których auto poszkodowanego nie nadaje się do dalszego użytkowania,
na technologiczny okres naprawy samochodu uszkodzonego z polisy OC Warta gdy samochodem po zdarzeniu drogowym nie można poruszać bezpiecznie zgodnie z przepisami kodeksu drogowego.

WARTA oferuje bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy poszkodowanym kierowcom

Otrzymaj samochód zastępczy z oc sprawcy Watra szybko i bezgotówkowo

Jeżeli Twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w firmie WARTA, otrzymasz:

samochód zastępczy na czas naprawy Warta – tzn, że samochód zastępczy z OC Warta jest udostępniony na technologiczny czas naprawy zgodny z kosztorysem zatwierdzonym przez rzeczoznawcę z ramienia Warta,

samochód zastępczy z polisy OC Warta – Warta pokrywa koszty wynajmu samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy Warta,

auto zastępcze z OC Warta bezgotówkowo – nie musisz opłacać wynajmu aut zastępczego, rozliczenie nastąpi w formie bezgotówkowej między Warta a wypożyczalnią samochodów.

Jeśli potrzebne Ci auto zastępcze z oc Warta wskutek kolizji bądź wypadku nie z Twojej winy, wybierz bezgotówkowy wynajem auta z oc sprawcy Warta!

Tu Warta logo
Logo TU Warta użyte w celach informacyjnych

Oferta Warty jest naprawdę zróżnicowana!

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce o znanej i szanowanej marce wśród konkurencji. Ubezpieczenia Warty uchodzą za pewne, atrakcyjne, komfortowe. Towarzystwo cechuje długoletnia tradycja funkcjonowania, a co za tym idzie bogate doświadczenie z zakresu reasekuracji. WARTA powstała w 1920r. Co czyni ją jedną z najstarszych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Prócz historii Wartę wyróżnia wysoki standard usług, obsługi klienta, z czego wynika duże zaufanie jakim darzą towarzystwo klienci.

Warta oferuje produkty ubezpieczeniowe każdego typu od majątkowych przez komunikacyjne, turystyczne po osobowe i życiowe. Gama produktów jest mocno zróżnicowana, opracowana z podziałem na ofertę dla biznesu i instytucji oraz specjalnie dedykowaną paletę produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych. W każdym segmencie rynku Warta dba o wariantowość ubezpieczeń uwzględniając wysokość składki, dzięki czemu zyskuje zarówno klientów zamożnych, dla których priorytetem jest jakość i zakres ochrony, jak i niskobudżetowych, którym zależy na jak najniższej składce ubezpieczeniowej przy optymalnej ochronie.

Wachlarz produktów dla firm uwzględnia ich branżę, specyfikę działania i wynikające z nich potrzeby. Ochrona ubezpieczeniowa Warty dorównuje światowym standardom. W przypadku ubezpieczeń korporacyjnych istnieje możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż towarzystwo wiedzie prym wśród ubezpieczeń lotniczych i morskich.

Produkty Warty dostępne są na terenie całego kraju, jak również za pośrednictwem Internetu, agentów terenowych i agencji, pośredników bankowych i finansowych. Towarzystwo jest spółka akcyjną działającą na giełdzie papierów wartościowych. Głównym akcjonariuszem Warty jest HDI International AG z pakietem 75,1% akcji.

W strategii firmy istotne znaczenie ma idea odpowiedzialnego biznesu, z której wypływa działalność edukacyjna, informacyjna i charytatywna. Ponadto towarzystwo nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań zrównoważonego rozwoju, czego przykładem jest postęp w cyfryzacji procesu sprzedaży, jak i zgłoszenia, wyceny i likwidacji szkody.

Grupa WARTA oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie – zarówno o charakterze ochronnym, jak inwestycyjnym. Z powodzeniem łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klienci dostają pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, WARTA systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami – oferujemy pomoc prawną i wsparcie na każdym etapie likwidacji szkody z Warta

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Artykuły
Najnowsze Komentarze
Najnowsze Komentarze
Zobacz Również