Wynajmij samochód zastępczy z OC sprawcy Beesafe

Samochód zastępczy z OC sprawcy Beesafe

Samochód zastępczy z OC sprawcy Beesafe to rozwiązanie dla każdego, kto ucierpi w wyniku kolizji z osobą korzystającą z oferty tego ubezpieczyciela. Auto zastępcze z OC Beesafe otrzymasz bezgotówkowo, bez zbędnych formalności, szybko i na cały okres naprawy Twojego samochodu.

Firma ubezpieczeniowa BeeSafe należy do towarzystwa Compensa. Samochód zastępczy z OC sprawcy beesafe to tylko część tego, co proponuje marka. Polisy komunikacyjne, ubezpieczenie OC i AC, assistance, ubezpieczenie bagażu, sprzętu sportowego czy szyb samochodowych. Wszystko to możesz uzyskać korzystając z oferty BeeSafe.

Organizacja samochodu zastępczego z OC Beesafe w formie bezgotówkowego rozliczenia – klienci nic nie płacą!

Oferta ubezpieczeniowa BeeSafe

Beesafe to marka ubezpieczeniowa należąca do towarzystwa Compensa, jednej ze spółek Vienna Insurance Group z Austrii. Choć marka BeeSafe pojawiła się w branży niedawno, jej działania podbiły już serca wielu klientów.

Beesafe zwraca uwagę nie tylko na proces przygotowania i sprzedaży ubezpieczenia, ale również procedurę posprzedażową. A więc np. zgłaszanie szkody przez infolinię czy kontakt poprzez stronę internetową. Wszystkie procedury przebiegają szybko i bezproblemowo.

Marka BeeSafe oferuje klientom polisy komunikacyjne. W ofercie znajduje się więc ubezpieczenie OC i AC w trzech ciekawych wariantach. OC i AC od BeeSafe można również uzupełnić o assistance, NNW, a także ubezpieczenie szyb.

Beesafe oferuje także szereg dodatków do ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego, a także ochronę prawną. Co więcej, oferta ubezpieczeniowa BeeSafe jest kierowana zarówno do osób fizycznych, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Beesafe samochód zastępczy z OC sprawcy

Czym w praktyce jest usługa Beesafe samochód zastępczy z OC sprawcy? Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z firmą BeeSafe mogą czuć się w pełni bezpiecznie w razie ewentualnej kolizji. Ubezpieczalnia pokrywa koszty wynajmu samochodu zastępczego. W efekcie osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym nie musi martwić się o utratę samochodu. Ani o ewentualne ograniczenie mobilności w czasie jego naprawy.

Kto może liczyć na samochód zastępczy z OC Beesafe?

Samochód zastępczy z OC Beesafe może otrzymać osoba, której auto uległo zniszczeniu lub zostało unieruchomione z powodu awarii, kolizji czy wypadku drogowego. Koszty wynajęcia samochodu zastępczego mogą zostać pokryte z OC sprawcy zdarzenia.

Auto zastępcze z OC sprawcy Beesafe bez ograniczenia limitu kilometrów. Podstawienie i odbiór pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Co zrobić aby otrzymać samochód zastępczy z OC Beesafe?

Auto zastępcze z OC Beesafe otrzymuje kierowca, którego auto ucierpiało w zdarzeniu drogowym na tyle, że dalsze poruszanie się nim jest niemożliwe. Właśnie dlatego, aby otrzymać samochód zastępczy z OC Beesafe należy wykazać, że jest mu on niezbędny do codziennego życia, a jego brak generowałby u niego straty. Do takich sytuacji zalicza się np. konieczność wykonywania pracy zawodowej związanej z przemieszczaniem się samochodem, ale i codzienne czynności. Np. dojazd do pracy czy konieczność odbioru dzieci ze szkoły.

Jaki samochód zastępczy z OC Beesafe otrzymuje kierowca?

Otrzymujesz samochód zastępczy z OC Beesafe w segmencie zgodnym z segmentem uszkodzonego auta. Auto zostanie wynajęte po stawce zaakceptowanej przez firmę ubezpieczeniową. Dlatego nie ma mowy o żadnych niejasnościach czy problemach natury formalnej.

Wynajem samochodu Beesafe bez udziału własnego w przypadku uszkodzenia pojazdu przez Klienta.

Na jak długo przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy Beesafe?

Samochód zastępczy z OC sprawcy Beesafe przysługuje ubezpieczonemu na cały okres naprawy jego pojazdu. Z kolei w przypadku szkody całkowitej, ubezpieczyciel pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego aż do czasu nabycia nowego pojazdu.

W przypadku kolizji prowadzącej do poważnego uszkodzenia auta otrzymasz samochód zastępczy z OC Beesafe. Atrakcyjne warunki ubezpieczenia i szeroka oferta produktów marki Beesafe sprawiają, że w razie zdarzenia nie musisz martwić się o żadne skomplikowane procedury i formalności. Otrzymujesz natychmiastową pomoc oraz kompleksowe doradztwo.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Artykuły
Najnowsze Komentarze
Najnowsze Komentarze
Zobacz Również